קידום בגוגל

כיום, כשכל עסק, אפילו קטנטן, מקים לעצמו אתר עסקי, משום מה, הביטוי "אתר פרטי" מעלה בדמיון אתר קטן, מוזנח, לא מעוצב או מעוצב באופן חובבני, שלא לדבר על קידום בגוגל. למעשה, אין דבר רחוק יותר מהאמת, כי חלק גדול מהאתרים העסקיים והחנויות הוירטואליות שאנחנו מכירים כיום, החלו כאתר פרטי לכל דבר. אבל, משום מה, בנקודה בזמן שהם אינם ריווחיים, קשה לדבר על השקעה פיננסית - קידום בגוגל או שיווק אתרים באינטרנט אינם נתפשים כצעדים משתלמים, כאשר המדובר על קידום אתר פרטי בגוגל.

קידום בגוגל - מדוע האתר הפרטי שלכם זקוק לו?
אם בניתם אתר שהוא ברמת הבינוני ומעלה, פרט או עסקי, מתקבל על הדעת שהוא חשוב לכם. חשוב לכם שיקראו מה שיש לכם לומר (וכתבתם בו), שייראו את התמונות שבו, או ישימו לב לקורות החיים שלכם שמפורסמים בו (כן, גם זו מטרה נפוצה להקמת אתרים פרטיים). קידום בגוגל מיועד לייצר לכם חשיפה גדולה יותר באתר שלכם, כך שגם שיווק אתרים באינטרנט הוא צעד טבעי ומתבקש, בדיוק כמו בניה נכונה והיררכית שלו או עיצוב אטרקטיבי. כל אחד מהגורמים הללו, בצד גורמים נוספים, גורמים למי שנכנס לאתר לגבש דעה כלשהי עליכם. כך שאם כבר השקעתם את הזמן (ואולי גם הכסף) להעלות אתר לאוויר, האתר, כנראה, מספיק חשוב לכם מכדי שייעלם בין מיליוני אתרים פרטיים אחרים. לא?
 
אתר פרטי - מה זה בעצם אומר?
כפי שהזכרנו בתחילה, לעיתים קרובות אתר פרטי קטן וצנוע הופך להיות בסיס לאתר עסקי או לחנות וירטואלית. במקרים כאלה, קידום בגוגל יכול לתת לו את הבוסט המתאים, ולהניע אותו קדימה, בכיוון הנכון עבורכם. נכון, לא תמיד קידום אתר פרטי בגוגל הוא הצעד המתבקש הראשון העולה על דעתכם, ונכון, לא כל אתר פרטי שווה את ההשקעה בקידום... אבל בין אם יצרתם אתר משפחתי קטן שמרכז את קורות משפחתכם הענפה ובין אם יצרתם אתר שמהווה מעין תיק עבודות של התחביבים שלכם, אם האתר שלכם חשוב לכם מספיק כדי שתטפחו אותו ותשקיעו בו את הזמן ותשומת הלב שלכם, הוא אמור להיות חשוב ואטרקטיבי מספיק כדי שגם אחרים ייהנו ממנו, ואיך הם ייהנו ממנו, אם הם לא יישמעו עליו? לא יידעו על קיומו? כך שלא רק לאתרים עסקיים מגיע ליהנות מחשיפה ומתעבורה, אלא גם לאתר הפרטי הקטן והמושקע שלכם!
 
 
טלפון: (212) 664-7665     |    דוא"ל:  Mail@Example.com    |     כתובת:  רחוב 123, ישראל 000000