קידום בגוגל לאתר

כיום, כאשר ישנה אינפלציה באתרים ברשת, כבר ברור כי קידום בגוגל לאתר איננו בחירה, אלא צורך קיומה, מכיוון שאתר שאיננו מבצע קידום אתרים, מפגר הרבה מאחורי התעבורה, הפופולאריות והתדמית של אתרים אשר כן מבצעים שיווק בגוגל או בכלל פלטפורמה אחרת. ברור למדי, כמו כן, כי קידום בגוגל לאתר מאפשר לכם להגיע לחשיפה הגדולה והרחבה ביותר, בין אם הקידום מבוצע בדרך הקלאסית הממומנת ובין אם הוא מבוצע בקידום אורגני שאיננו ממומן. מה יש באותה פלטפורמה מופלאה שכולם רצים (ורוצים) להיכלל בה? פשוט מאד, כיום, כשהאינטרנט הוא חלק אינטגרלי מחיינו, ומהווה יועץ, חבר, מורה, מחנך וכד', מרבית הגישות לרשת מתבצעות דרך מנוע החיפוש (הלוקאלי בכל מדינה) של גוגל. כלומר, אם בימים-עברו, כיכר העיר הייתה המקום לזכות בחשיפה המקסימלית, כיום, מנוע החיפוש של גוגל החליף אותה, כשהוא ממלא את המשימה באמצעים טכנולוגיים מודרניים.

קידום בגוגל לאתר - מה זה אומר?
אם יש לכם עסק, מוצר, שירות או אתר המייצג את העסק שלכם ואתם רוצים לחשוף אותו לכמה שיותר מתעניינים רלוונטיים (כלומר לקוחות פוטנציאליים), אתם תגיעו למקום בו מרוכזים האנשים המתעניינים (כלומר - מנוע החיפוש). הקלדת מילות המפתח בחלונית החיפוש שולפת את התוצאות הרלוונטיות ביותר, כשהן מסודרות על פי "שיקול דעתה" של גוגל. מובן מאליו כי התוצאות (ממומנות ואורגניות) שנמצאות במקומות האטרקטיביים ביותר בדפי תוצאות החיפוש הן אלה שתזכינה בתשומת ליבם של הגולשים. לכ, מטרת קידום בגוגל לאתר היא למצב את האתר במקום בולט (ואפקטיבי) ככל האפשר. שיווק בגוגל דרך מודעות אדוורדס ממומנות פירושו שאינכם נדרשים להתמודד עם מיליוני האתרים האחרים המקודמים בקידום האורגני, אלא רק עם המאות הבודדות של אתרים המתחרים עם אתרכם על מילות המפתח המקודמות שלכם.
 
אז מה עדיף - קידום ממומן או קידום אורגני?
לכל אחת משתי שיטות קידום אתרים ישנן יתרונות וחסרונות (יחסיים ואבסולוטיים) משלה, כך שלפעמים נדמה כי, קידום בגוגל לאתר מורכב מהרבה יותר דילמות, קריטריונים ושיקולים ממה שיכולים להיראות בעיני מי שאיננו מתמצא באתרים, במנועי החיפוש, או, בכלל בקידום אתרים. הבחירה בין שתי השיטות, במרבית המקרים, נעשית על פי הצרכים הספציפיים של האתר, והיתרונות שהוא עשוי להפיק משיטה זו או אחרת. למשל, קידום ממומן מעניק גמישות רבה יותר בכל הפרמטרים, בעוד קידום האורגני נתפש בעיני מרבית הגולשים כאמיתי יותר.

 
 
טלפון: (212) 664-7665     |    דוא"ל:  Mail@Example.com    |     כתובת:  רחוב 123, ישראל 000000