קידום בגוגל אדוורדס

קידום בגוגל אדוורדס פרץ בסערה לחיינו לפני מספר שנים, מעט לאחר שגוגל ומנוע החיפוש שלה ביססו את המונופול של גוגל בכל הנוגע לתחום קידום אתרי אינטרנט. בהתחלה, הכלי המוזר אותו העמידה גוגל לרשות המנסים לבצע שיווק באינטרנט בלבל את מרבית העוסקים בדבר, אולם, עד מהרה, קידום בגוגל אדוורדס הפך להיות הסטנדרט, כשמודעות האדוורדס כבשו את בימת הפרסום הכלל עולמית וסיפקו למפרסמים ולמקדמים פלטפורמות קידום שונות (כרשת התוכן של גוגל, שותפים של גוגל, מנוע החיפוש וכן הלאה). אין ספק כי מישהו היה צריך לתעל את כל הרצון לחשיפה של בעלי האתרים לאפיקים הנכונים והמתאימים להם.

קידום בגוגל אדוורדס - האם ניתן לקדם בכוחות עצמכם?
אנחנו מגיעים לשאלה ששואל עצמו כל בעלים של אתר - את זה, אני יכול לעשות לבד? מובן לגמרי הרצון לעשות לבד (ואולי גם לחסוך כסף, על הדרך), אבל, עם כל הרצון ל-DIY, קידום בגוגל אדוורדס כשהוא מתבצע כחלק מתוכנית שיווק באינטרנט, מתבסס, בחלקו הגדול על ידע, שלא כל כך קיים ברשותם של אנשים שאינם עוסקים בתחום באופן מקצועי. כן, ברור שניתן ללמוד את הטריקים שמציע הכלי הזה ואפילו לשלוט בהם בהצלחה, אבל מכאן ועד ליישום מעשי ונכון שלהם, בדרך שתמנף את האתר שלכם קדימה - הדרך ארוכה למדי! כך שכדאי לעמוד בפיתוי ולא להתפתות לנסות לעשות זאת בעצמכם, אם אתר האינטרנט שלכם חשוב לכם!
 
איך, בעצם, עובד העניין של גוגל אדוורדס?
כיום, קידום בגוגל אדוורדס נחשב לאחת מהדרכים הבטוחות להשיג חשיפה למוצר, שירות או עסק. קידום אתרי אינטרנט מעולם לא היה קל ונגיש כמו מאז שמודעות הגוגל אדוורדס נכנסו לתמונה. ומאידך, בגלל התפוצה המסיבית שלהן, כל עולם הפרסום במדיה הדיגיטלית "נאלץ" להתיישר בהתאם להן, כשהן מכתיבות את הסטנדרטים שהופכים להיות הבסיס לפרסומים האחרים. בכל חיפוש שמבצע גולש במנוע החיפוש של גוגל, גוגל אדוורדס מבצעת סוג של מכירה פומבית אוטומטית, בין מפרסמים שונים שמקדמים במילות המפתח אותן הקליד הגולש המחפש. במכירה פומבית אוטומטית זו, נבחרות המודעות שתתפרסמנה וגם סדר הופעתן בדף. וזאת, בהתבסס על קריטריונים אותם קובעת גוגל, כציון האיכות של המודעות (שמבוסס על הרלוונטיות של המודעה למילות החיפוש) ועלות מקסימלית לקליק אותה הגדיר כל אחד מהמפרסמים בהתייחס למילות המפתח המקודמות שלו. המטרה, כמובן, למצב את המודעה במקום כמה שיותר אטרקטיבית, כדי שתזכה בהקלקות הרבות ביותר (תשומת הלב הרבה ביותר).

 
 
טלפון: (212) 664-7665     |    דוא"ל:  Mail@Example.com    |     כתובת:  רחוב 123, ישראל 000000