קידום באינטרנט לעסק

חשיפה, חשיפה ועד חשיפה - אם תבדקו תוכנית עסקית של בית עסק, חנות או ארגון בימינו, תגלו כי החשיפה, בדומה לעבר, היא המוטיב המרכזי המשותף, המעסיק את מרבית בעלי העסקים והמנהלים. בין אם המדובר בהגדלת קהל הלקוחות של העסק על ידי חשיפתו ללקוחות חדשים ובין אם חיזוק הקשר בין הלקוחות לעסק על ידי חשיפתו למודעות של לקוחות קיימים. אל מול צורך זה, אין זה מפתיע כי קידום באינטרנט לעסק הפך להיות האישו הרציני והמהותי של כל עסק, בכל סדר גודל שהוא. קידום באינטרנט לעסק, בין אם דרך העלאת קמפיין בפייסבוק או על ידי קידום אתר מסחרי בגוגל (ולעיתים, אף בשילוב ביניהם), יכולים להפיק עבור עסק את תוצאות החשיפה המבוקשות, כאשר הוא נעשה בדרך המקצועית והמתאימה לעסק.

קידום באינטרנט לעסק - פייסבוק או גוגל, כיצד מחליטים?
למרות ששתי המדיות נחשבות ליעילות במידה שווה בעת קידום באינטרנט לעסק, עדיין, לכל אחת מהן ישנו הייחוד והייעוד שלה, בכל הנוגע לתועלת שעסקים מפיקים ממנה. למשל, קמפיין בפייסבוק המבוסס על הפיקסל הרודף של פייסבוק יכול להעניק לעסק את ההמשכיות הנדרשת לו בהופעה מול עיני הלקוח, גם כאשר הוא כבר עזב את האתר. הוא מאפשר לעסק לשמור על מקומו בתודעה של הלקוח (משהו מעין "ביקרת באתר שלנו, אנחנו יודעים שאתה זקוק ל-X, Y או Z, זה הזמן לחזור אל האתר ולקנות!"), בדרך עדינה, מתוחכמת ומודרנית. הקידום בגוגל עובד בדרך מעט שונה, אולם לא פחות יעילה.
 
מדוע דווקא פרסום בגוגל?
קידום באינטרנט לעסק מתחשב במיקום האולטימטיבי לעסק, המקום בו יזכה העסק לחשיפה הרבה ביותר. בניגוד לרשתות החברתיות, המצריכה הרשמה וכניסה אליהן, מנוע החיפוש של גוגל הוא "מעטפת", נקודה בה עוברים (על פי מחקרים אחרונים) כמעט כל הגולשים בעת התחברותם לרשת. קידום אתר מסחרי בגוגל, למעשה, ממוקם בנקודה המשותפת לכל אותם גולשים - אם מדובר בקידום אורגני - בדפי תוצאות החיפוש הרלוונטיות למילות המפתח אותן הקליד הגולש, ואם המדובר בקידום ממומן - בראש טבלת תוצאות החיפוש למילות החיפוש. מן הסתם, מיקומם של אתרים דווקא במקום זה מעניק, במקביל, חשיפה מוגברת למחפשים מענה לשאלות ולחיפושים שאינם דחופים, וגם לכאלה שמחפשים מענה מיידי ודחוף של מוצרים ושירותים באזור מגוריהם, כמו מציאת שרברב, חשמלאי, מתקן ציוד חשמלי וכד'.

 
 
טלפון: (212) 664-7665     |    דוא"ל:  Mail@Example.com    |     כתובת:  רחוב 123, ישראל 000000